KURUMSAL

1993 yılında kurulan şirketimiz Uşak ilinde uzun yıllar oto kurtarma,yol yardım sektöründe faaliyet gösterirken 2014 yılında vinç kiralama ve vinç işletmeciliği sektörüne giriş yapmıştır. Eryiğit Vinç geçmişten gelen sağlam bir temel üzerine kurulmuş vinç sektörüne yeni bir soluk getirmiş ;deneyimli ekibi sayesinde kendi sektöründe çıtayı gelebilecek en üst düzeye getirmeyi amaç belirleyen ve kendini sürekli yeniliyen bir aile şirketidir.

Eryiğit Vinç, deneyimli ekibi ve geniş makine parkurunda bulunan makinelerle Uşak ilinde ve çevresinde kiralık vinç , hiab kiralama, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, vinç kiralama, kiralık hiab, kiralık katlanır bomlu mobil vinç ,kiralık forklift,oto kurtarma ve yol yardım hizmet gruplarında hizmeti vermektedir.

Amacımız, Her daim sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Kurulduğumuz günden itibaren deneyimli personellerimiz ile birlikte sizlere bu amaç uğrunda çeşitli hizmetler sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.

Önceliklerimiz;
1) İş Güvenliği : Çalışma esnasında emniyet tedbirlerine bire bir uyulmasına azami önem gösterilmektedir, çalışanlarımız yüksekte çalışma,iş güvenliği ve işçi sağlıgı egitimleri verilmektedir.

2) Makine Bakım : makinalarımızın genel bakımları periodik olarak yapılmaktadır.

3) Operatör Eğitimi : Operatörlerimiz operatörlük eğitimlerini tam ve eksiksiz almışlardır ve almaya devam etmektedir.

4) Zamanlama: Söz verdiğimiz zamanda Uşak Eryiğit Vinç olarak işimizi aksatmadan hizmet sunmak hedefimizdir.


Call Now ButtonHemen Ara