Vinç İşletmeciliği

Uşak Eryiğit Vinç İşletmeciliği & Vinç Kiralama

1993 yılında Uşakta kurulan Eryiğit Oto Kurtarma yılların verdiği tecrübeyle Oto kurtarma ve Kiralık Forklift hizmetleri yanısıra 2013 yılında 5 ton ve 35 Tonluk Çift Kırma ve sepetli vinçi de filosuna dahil ederek vinç işletmeciliği hizmetini de bünyesine katmıştır. Eryiğit Vinç, Uşak ili ve çevresinde sahip olduğu geniş araç filosu ve işinde uzman deneyimli personelimiz ile çeşitli sektörlerde taşıma, kaldırma, yükleme/boşaltma, tahmil/tahliye, fabrika işleri , elektrik santralleri montaj/demontaj ve bakım/onarım destek desteği,sepetli vinç,sepetli platform,insan kaldırma platformu,totem işleri,reklam işleri,afis asma işleri,inşaat sektörü için 35 çift kırma vinç gibi hizmetler sunmakta olup, bugüne kadar Uşak bölgesinin gelişimine ve ekonomik kalkınmasına yönelik hemen hemen tüm projelerde, taşeron, çözüm ortağı veya kolaylaştırıcı firma olarak yer almıştır.

Ülkemizin gelişen sektörlerinden biri olan inşaat sektörü gibi ağır iş makinelerinin gereksinim duyulduğu sektörlerde temel iş gereksinimi olarak görülmekte olan hiyap vinçler; gerek yük taşımada, gerek nakil işlemlerinde gerekse de mobil olabilmeleri nedeniyle pek çok malzeme nakliye konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak bilindiği üzere bu tip ağır iş makineleri sürekli olarak ihtiyaç dahilinde olmadıkları için satın alma işlemleri konusunda firmaların imkanlarını zorlamaktadır. Bu bağlamda ise kiralama yoluna gitmek çok daha ekonomik çözüm üretmektedir. Firmamız uzun yıllardır profesyonel olarak bu işi yapmakta ve etkili çözümler üretmektedir. Kiralık 35 tonluk çift kırmalı hiyap vinç hizmetini de araç parkuruna yerleştirmiş olan firmamız, taşınabilir ve katlanarak yer kaplama sürecini azaltan bu vinçleri ile firmalara çözüm ortaklığı oluşturmaktadır.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır.Vinçlerimiz her üç ayda periyodik kontrol yapılmaktadır.Vinçlerimiz Periyotik Kontrol Raporludur.Eryiğit Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

 Hizmetlerimiz

Elektrik direği dikim işleri
Trafo taşıma ve montaj İşleri
Oto kurtarma ve Yol Yardım Hizmetleri
Prefabrik, Konteynır,hazır ev indirme kaldırma taşıma ve montaj işleri
Sepetli vinç hizmetleri
Sepetli bina boyama, cam silme,
Bina duvarına yazı yazma, reklam işleri,afis işleri,
Reklam ve totem tabela dikilmesi ile montaj işleri
Ağır yüklerin, kaldırma indirme ve taşınması
Beton blok ve plakaların, nakliyat işleri
Çelik konstrüksiyon ve yapıların montaj işleri
CNC ve Makina indirme taşıma ve yükleme işleri
Forklift İşetmeciliği, Kiralık Forklift
Saatlik, Günlük, Aylık, Yıllık Vinç Kiralama Hizmetleri
Sepetli Vinç İnsan Kaldırma
Sepetli Platform
Uşak Çift Kırma Vinç Hizmetleri
Direk ve Çatı Makas İşleri
Komple Depo ve Fabrika Taşımacılığı
Otobüs Kamyon İş Makinası Kepçe Kurtarma Taşıma
Sprey Poliüretan Köpük Çalışması


Call Now ButtonHemen Ara